آرامش

 

    قدرت تکان می دهد اما تکان نمی خورد. اگر آدمی هنگامی که اوضاع بر وفق مرادش نیست و حتی بر ضد او می نماید. آرامش و وقارش را حفظ کند وسلامت و اشتهایش را از دست ندهد وسرشار از شادمانی و خرسندی باشد به مقام تسلط رسیده است.

آنگاه که او خواهد توانست " نهیب برآرد بر بادها ودریاها ، تا آرامش کامل پدید آید"

و عنان هر اوضاع وشرایطی را در کف اختیار بگیرد. زیرا آنگاه کلام اوعصای معجزه گر اوست. و با یک تکان عصای خود ، شکست ظاهری را به پیروزی بدل می کند.

او می داند که خزانه کل ، بیکران و بی انتهاست و به هر چه نیازمند باشد بی درنگ بر صحنه ظاهر خواهد شد....

قسمتی از کتاب "کلام تو عصای معجره گر توست" نوشته بانو فلورانس اسکاول شین  

 

/ 9 نظر / 17 بازدید
قاصدک

سلام.نوشته زیبایی بود. قدرت همیشه پس از اطمینان قلبی به خدا و خود و پس از آن با اعتماد از آرامش خاطر از همراهی اطرافیان بروز می کند.

سام

سلام دادشی چرا گوشیت خاموشه کجایی ؟؟؟؟؟[عصبانی][عصبانی] جون ایلیکا گوشیت رو روشن کن نگارنم[شرمنده] مبارکه عشقت سیمرغ گرفت مثله خودت دیونست چاکر امام رضا...

شبنم

سلام مطلب قشنگی بود... خصوصا خط اخر[گل] [دست]

الهه طراح

سلام میثم عزیز. امیدوارم روزهایی زیبا را رقم بزنی و هر لحظه احساس رضایت از خود را تجربه کنی. متن زیبایی بود.موفق باشی. راستی: خوب باشی و خوب بمانی.

گیلدا

سلام . خوبی؟ مطالبت بسیار زیبا بود. برات آرزوی موفقیت دارم. شاد و سلامت باشی

داداش کوچیک محمد سلیمی

سلام.داداش ما هنوز در موضوع انشا علم بهتر است یا ثروت موندیم دیگه شعر گفتن بماند.مبارکه ، مبارکه چرا همه میگن تو با بقیه فرق داری؟[متفکر] به نظر من هیچ فرقی نداری،بقیه با تو فرق دارن!!!!!!!!! در هر حالما دوست داریم

قاصدک

سلامسپاس از حضور شما.

المیرا

ممنون از حضورت . مرسی لطف داری به من ارزوی من هم شادی مردم ایرانه